Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Kokybiškos paslaugos, patikimi darbuotojai, greitas ir efektyvus darbas, konkurencingos kainos – tai mūsų stiprybės, dėl kurių esame geriausi perkraustymo paslaugų teikėjai.

KIEK KAINUOJA?

35 Eur/val.*

Mikroautobusas 1 krovejas 2

45 Eur/val.*

Mikroautobusas 2 krovejai 2

55 Eur/val.*

Mikroautobusas 3 krovejai 2

PASLAUGA KAINA MIESTE KAINA UŽMIESTYJE
Krovininis mikroautobusas 9m³ 13 Eur/val. 0,55 Eur/km.
Krovininis mikroautobusas 13m³ 15 Eur/val. 0,55 Eur/km.
Krovininis mikroautobusas 15m³ 18 Eur/val. 0,55 Eur/km.
Krovininis mikroautobusas 23m³ 20 Eur/val. 0,60 Eur/km.
Krovininis mikroautobusas 23m³ su liftu 20 Eur/val. 0,60 Eur/km.
Krovėjas pakuotojas 15 Eur/val. 15 Eur/val.
Baldų išrinkėjas/surinkėjas 18 Eur/val. 18 Eur/val.

 

PAKAVIMAS KAINA
 Pakavimo plėvele 8 Eur/rul.
Perkraustymo dėžė 2,50 Eur/vnt.
 Lipni juosta 2 Eur/rul.
Perkraustymo dėžės nuoma 1,70 Eur/vnt.

Jei turite klausimų ar pageidaujate gauti išsamesnės informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 641 11 211, el. paštu info@vezam123.lt, arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą.

Kiek kainuoja perkraustymo paslaugos Vilniuje?

Vilniuje, kaip ir kiekviename dideliame mieste, galime rasti daug paslaugų, kurios palengvina gyvenimą. Perkraustymo paslaugos – vienos iš jų.

Persikelti į naujas patalpas ar butą visada smagu, bet kraustymosi darbai nėra labai malonus darbas. Suprantama, kad daugelis Vilniaus miesto gyventojų šiuos darbus stengiasi atlikti savarankiškai. Aukojamas ne tik laikas, bet pinigai. Racionalus žmogus supranta, kad visų darbų savo rankomis atlikti nereikia. Tai nėra protinga, geriau kraustymo darbus yra palikti profesionalams.

Nereikia ir toli ieškoti šios paslaugos teikėjų. Dera atsiversti vieną ar kitą skelbimų portalą, pasinaudoti internetine paieška ir labai greitai suvoki, kad nemažai įmonių teikia tokias paslaugas. Tiksliai nurodyti, kuri įmonė teikia geriausias paslaugas negalima, nes žmogus visada privalo turėti teisė pasirinkti, bet šiuose darbuose, neabejotinai, vienas svarbiausių kriterijų – kaina.

Kiek Vilniuje kainuoja perkraustymo paslaugos? Viskas priklauso nuo pačio kliento poreikių bei jo turimo turto. Krovėjo-pakuotojo paslaugos neretai svyruoja nuo 6 iki 9 eurų už valandą. Krovininio mikroautobuso nuoma svyruoja apie 10 eurų už valandą, o krovininio sunkvežimio su liftu kaina būna apie 15 eurų ir daugiau. Suprantama, kad tiksliai įvardinti visos krovos ir pervežimo darbų išsyk neįmanoma, nes viską lemia laikas, per kurį atliekamas darbas. Žinoma, tai nereiškia, kad tokias paslaugas teikiančios įmonės tinginiauja ir neskuba dirbti. Jų tikslas yra gan elementarus – greitai ir kokybiškai atlikti savo darbą.

Pasiūlos Vilniuje tikrai netrūksta, bet kaip teisingai pasirinkti? Klausimas suktas, nors atsakymas yra pakankamai paprastas. Tereikia pasidomėti įmonės veikla ir teikiamu paslaugų spektru. Savo vardu neabejojančios kompanijos neslepia nei teikiamų paslaugų aprašo, nei jų kainų. Jos dar nebijo paminėti kiek kainuoja seifo ar pianino pervežimas bei visada mini anksčiau atliktus darbus. Kai kuriems asmenims tokia informacija yra naudinga.

Na,  o jei jūsų lūkesčiai ir poreikiai yra kuklesni rinkitės atidžiai ir pabandykite sutaupyti. Nuspręskite, kuriuos daiktus verta pervežti, o nereikalingais atsikratykite, parduokite, atiduokite. Ieškokite pigesnio perkraustymo darbų varianto ir dalyvaukite pačiame procese, kad vėliau nereikėtų skųstis prastai atliktu darbu.

* Kainos nurodytos be PVM

* Kaina galioja miesto ribose su 13m3 mikroautobusu