Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Kokybiškos perkraustymo paslaugos, patikimi darbuotojai, greitas ir efektyvus darbas, konkurencingos kainos – tai mūsų stiprybės, dėl kurių esame geriausi perkraustymo paslaugų teikėjai.

Visi mūsų darbai yra apdrausti BCA draudimu.

Galimas atsiskaitymas telefonu ir kortele

KIEK KAINUOJA PERKRAUSTYMO PASLAUGOS VILNIUJE?

PASLAUGA

KAINA MIESTE

KAINA UŽMIESTYJE

Krovininis mikroautobusas 9m³

13 Eur/val.

0,55 Eur/km.

Krovininis mikroautobusas 13m³

15 Eur/val.

0,55 Eur/km.

Krovininis mikroautobusas 15m³

18 Eur/val.

0,55 Eur/km.

Krovininis mikroautobusas 23m³

20 Eur/val.

0,60 Eur/km.

Krovininis mikroautobusas 23m³ su liftu

20 Eur/val.

0,60 Eur/km.

Krovėjas pakuotojas

15 Eur/val.

15 Eur/val.

Baldų išrinkėjas/surinkėjas

18 Eur/val.

18 Eur/val.

 

PAKAVIMAS

KAINA

 Pakavimo plėvele

8 Eur/rul.

Perkraustymo dėžė

2,50 Eur/vnt.

 Lipni juosta

2 Eur/rul.

Perkraustymo dėžės nuoma

1,70 Eur/vnt.

Jei turite klausimų ar pageidaujate gauti išsamesnės informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 641 11 211, el. paštu info@vezam123.lt, arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą.

 

Kodėl verta rinktis VEZAM123 perkraustymo paslaugas?

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti specialistai suteiks Jums aukštos kokybės perkraustymo paslaugas, taikydami naujausias ir moderniausias technologijas. Teikiame krovinių pervežimo, pakrovimo, iškrovimo, sandėliavimo, krovinių perkrovimo ir kitas su krovinių logistika susijusias paslaugas.

Ar mūsų perkraustymo paslaugos draustos?

Taip. Visi mūsų darbai yra apdrausti BCA draudimu. Pasirinkdami mūsų paslaugas, gausite visišką pasitikėjimą, kad Jūsų krovinys bus pervežtas saugiai, greitai ir patikimai. O patikimumas, greitis ir profesionalumas yra svarbiausias dalykas perkraustymo paslaugų srityje.

Kokius krovinius, daiktus mes pervežam ar perkraustom?

Mūsų paslaugų spektras apima ne tik mažus, bet ir didelius krovinius, kuriuos vežame naudodami mikroautobusus, furgonus, sunkvežimius iki 7,5 tonų ir kitas transporto priemones, kad galėtume patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

Kokias papildomas paslaugas teikiam perkraustant?

“VEZAM123” siūlo baldų surinkimo paslaugą, orientuotą į aukščiausią kokybę ir profesionalumą. Mūsų patyrusi komanda, turinti aukštą kvalifikaciją, garantuos, kad jūsų baldai bus surinkti laikantis visų reikalavimų ir standartų. Nesvarbu, kokio tipo baldus turite: nuo paprastų stalų ir kėdžių iki sudėtingų spintų ir viso miegamojo rinkinių – mūsų meistrai susidoros su bet kokiu uždaviniu. Naudojame aukščiausios kokybės įrankius ir medžiagas, siekdami pasiekti pačius geriausius rezultatus.

Ar turime perkraustymo dėžių?

Taip turim. Perkraustymo dėžė – 2,50 Eur/vnt. Perkraustymo dėžės nuoma – 1,70 Eur/vnt.

Ar persikraustant pervežame pianinus?

Taip jei to reikia. Pervežant pianinus ir rojalius, pirmasis žingsnis yra muzikinio instrumento identifikacija. Nustačius, kokio tipo pianiną reikia pervežti, mūsų komanda ruošiasi atsakingai paruošti instrumentą transportavimui. Pianino korpusas bus tinkamai apsaugotas, o visas instrumentas – nuo bet kokio galimo svyravimo per transportavimą.

Mūsų meistrai supakuos pianiną taip, kad jo kampai būtų saugūs ir nebuvo pakenkti per pernešimą. Per pianino pervežimą naudojame specializuotus įrankius, kurie užtikrina, kad net ir per siaurias perejas pianinas bus pervežtas be jokių problemų. Pianino pervežimas yra teikiamas už prieinamą kainą. Mūsų pervežimo paslauga yra apmokestinama ne pagal praleistą laiką, bet pagal faktinį transportavimą.

Ar teikiame krovėjų paslaugas?

Taip teikiame. Mes siūlome profesionalias krovejų paslaugas, kuriomis galite pasitikėti. Mūsų specialistai išmano kiekvieną etapą, pradedant nuo pakrovimo ir baigiant iškrovimu, kad krovinys būtų pervežtas saugiai ir patikimai. Mes taip pat teikiame konsultacijas ir patarimus, kaip geriausiai paruošti baldus pervežimui.

Mūsų komanda yra patyrusi ir profesionali, todėl galime garantuoti greitą, patikimą ir saugų krovinių, baldų pervežimą. Mes stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas krovinys būtų tvarkingai pakrautas ir apsaugotas nuo bet kokių pažeidimų. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų krovinys būtų pervežtas saugiai ir patikimai.

* Kainos nurodytos be PVM

* Kaina galioja miesto ribose su 13m3 mikroautobusu