Perkraustymo paslaugos Vilniuje

KIEK KAINUOJA?

PASLAUGAKAINA MIESTEKAINA UŽMIESTYJE
Krovininis mikroautobusas 9m³11 Eur/val.0,35 Eur/km.
Krovininis mikroautobusas 13m³13 Eur/val.0,40 Eur/km.
Krovininis mikroautobusas 15m³13 Eur/val.0,40 Eur/km.
Krovininis mikroautobusas 25m³17 Eur/val.0,45 Eur/km.
Krovininis mikroautobusas 23m³ su liftu17 Eur/val.0,45 Eur/km.
Krovėjas pakuotojas 8 Eur/val._
Baldų išrinkėjas/surinkėjas8 Eur/val._

 

PAKAVIMASKAINA
 Pakavimo plėvele6 Eur/rul.
Perkraustymo dėžė2 Eur/vnt.
 Lipni juosta1,5 Eur/rul.
Perkraustymo dėžės nuoma1 Eur/vnt.

Jei turite klausimų ar pageidaujate gauti išsamesnės informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 641 11 211, el. paštu info@vezam123.lt, arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą.

Kiek kainuoja perkraustymo paslaugos Vilniuje?

Vilniuje, kaip ir kiekviename dideliame mieste, galime rasti daug paslaugų, kurios palengvina gyvenimą. Perkraustymo paslaugos – vienos iš jų.

Persikelti į naujas patalpas ar butą visada smagu, bet kraustymosi darbai nėra labai malonus darbas. Suprantama, kad daugelis Vilniaus miesto gyventojų šiuos darbus stengiasi atlikti savarankiškai. Aukojamas ne tik laikas, bet pinigai. Racionalus žmogus supranta, kad visų darbų savo rankomis atlikti nereikia. Tai nėra protinga, geriau kraustymo darbus yra palikti profesionalams.

Nereikia ir toli ieškoti šios paslaugos teikėjų. Dera atsiversti vieną ar kitą skelbimų portalą, pasinaudoti internetine paieška ir labai greitai suvoki, kad nemažai įmonių teikia tokias paslaugas. Tiksliai nurodyti, kuri įmonė teikia geriausias paslaugas negalima, nes žmogus visada privalo turėti teisė pasirinkti, bet šiuose darbuose, neabejotinai, vienas svarbiausių kriterijų – kaina.

Kiek Vilniuje kainuoja perkraustymo paslaugos? Viskas priklauso nuo pačio kliento poreikių bei jo turimo turto. Krovėjo-pakuotojo paslaugos neretai svyruoja nuo 6 iki 9 eurų už valandą. Krovininio mikroautobuso nuoma svyruoja apie 10 eurų už valandą, o krovininio sunkvežimio su liftu kaina būna apie 15 eurų ir daugiau. Suprantama, kad tiksliai įvardinti visos krovos ir pervežimo darbų išsyk neįmanoma, nes viską lemia laikas, per kurį atliekamas darbas. Žinoma, tai nereiškia, kad tokias paslaugas teikiančios įmonės tinginiauja ir neskuba dirbti. Jų tikslas yra gan elementarus – greitai ir kokybiškai atlikti savo darbą.

Pasiūlos Vilniuje tikrai netrūksta, bet kaip teisingai pasirinkti? Klausimas suktas, nors atsakymas yra pakankamai paprastas. Tereikia pasidomėti įmonės veikla ir teikiamu paslaugų spektru. Savo vardu neabejojančios kompanijos neslepia nei teikiamų paslaugų aprašo, nei jų kainų. Jos dar nebijo paminėti kiek kainuoja seifo ar pianino pervežimas bei visada mini anksčiau atliktus darbus. Kai kuriems asmenims tokia informacija yra naudinga.

Na,  o jei jūsų lūkesčiai ir poreikiai yra kuklesni rinkitės atidžiai ir pabandykite sutaupyti. Nuspręskite, kuriuos daiktus verta pervežti, o nereikalingais atsikratykite, parduokite, atiduokite. Ieškokite pigesnio perkraustymo darbų varianto ir dalyvaukite pačiame procese, kad vėliau nereikėtų skųstis prastai atliktu darbu.

Užsakymų tel.: +370 641 11 211