Krovinių pervežimas

VEZAM123 yra patikima krovinių pervežimo įmonė, teikianti aukščiausios kokybės paslaugas Lietuvoje ir už jos ribų. Mes teikiame krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais ir sunkvežimiais iki 7,5 tonų, kad galėtume patenkinti skirtingų klientų poreikius.

Mikroautobusais pervežame nedidelius krovinius, tokiais kaip daiktai, dokumentai, maži buitiniai prietaisai ir kt. Mes pasiruošę pristatyti jūsų krovinius į bet kurį pasirinktą adresą ir atlikti gabenimą iš bet kurio Lietuvos miesto ar už jos ribų.

Sunkvežimiais iki 7,5 tonų pervežame didesnius krovinius, tokiais kaip baldai, statybinės medžiagos, maisto produktai ir kt. Mūsų komanda sudaro patyrę ir kvalifikuoti vairuotojai, kurie pasiruošę pervežti jūsų krovinius saugiai ir laiku. Mes taip pat naudojame modernias technologijas, kad krovinių pervežimo procesas būtų kuo efektyvesnis ir patogesnis.

Mes visada laikomės aukštų standartų ir taikome saugumo priemones, kad būtume tikri, jog jūsų krovinys pasieks reikiamą vietą saugiai ir laiku. Mes taip pat pasiūlysime jums konkurencingą kainą, kad jūsų krovinių pervežimo išlaidos būtų kuo mažesnės.

Kreipkitės į VEZAM123 ir pasitikėkite mūsų profesionalumu, patirtimi ir aukščiausiomis kokybės paslaugomis. Mes esame pasiruošę padėti jums pervežti jūsų krovinius mikroautobusais ar sunkvežimiais iki 7,5 tonų.

Jei turite klausimų ar pageidaujate gauti išsamesnės informacijos, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 641 11 211, el. paštu info@vezam123.lt, arba užpildykite žemiau esančią užklausos formą.